Camper

W Pakiecie CAMPER możesz swobodnie łączyć elementy ochrony ubezpieczeniowej w pakiety i korzystać z możliwości, jakie daje polisa stworzona dla Ciebie. Zyskujesz wielokrotnie, bo im większy pakiet, tym więcej otrzymujesz dodatkowych zniżek.

Dla nas liczy się Twój spokój i komfort. Dlatego proponujemy Ci:

Rekomendowane

Autocasco dla wymagających i ceniących elastyczność rozwiązań

Niezawodna ochrona od kradzieży i wszystkich zdarzeń, jakie mogą spowodować konieczność naprawy pojazdu, z możliwością wyboru naprawy częściami oryginalnymi, stałej sumy ubezpieczenia i wielu praktycznych opcji ochrony, a ponadto zniżki w zależności od tego, jakim jesteś kierowcą i jaki pakiet dla siebie stworzyłeś.

W przypadku wystąpienia szkody rekomendujemy naprawę pojazdu w warsztatach Sieci Partnerskiej. To nie tylko bezgotówkowa naprawa pojazdu w jednym z najlepszych warsztatów w Polsce ale również pakiet bonusów m.in.

  • Auto zastępcze na cały okres naprawy
  • Usługa „door to door”, czyli odbiór i dostawa pojazdu po naprawie
  • Oględziny uszkodzonego pojazdu w serwisie
  • Kalkulacja kosztów naprawy w serwisie
  • Gwarancja na naprawę
  • Pomoc w zagospodarowaniu uszkodzonego pojazdu
  • Pomoc w kompletowaniu dokumentacji

Gwarancja zniżek na przekór pechowi

Praktyczny parasol ochronny gwarantujący utrzymanie zniżek AC i OC po szkodzie.

Rekomendowane

Pomoc AutoAssistance w prezencie

Szeroki pakiet pomocy w razie awarii, wypadku lub innych nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Zorganizujemy dla Ciebie samochód zastępczy, pobyt w hotelu i wiele innych praktycznych opcji. Podstawowy pakiet pomocy otrzymasz wraz z OC, z dużo większej liczby usług będziesz mógł skorzystać kupując AC.

Ochrona prawna dla Twojego komfortu

Potrzebujesz pomocy prawnika? Pokryjemy koszty ochrony prawnej, które musiałbyś ponieść w kraju lub za granicą na porady, opinie biegłych i rzeczoznawców, a przede wszystkim na reprezentowanie i obronę interesów właściciela i kierowcy pojazdu.

Rekomendowane

Bagaż, który zawsze nam towarzyszy

Refundacja kosztów związanych z uszkodzeniem, zniszczeniem i utratą bagażu podróżnego znajdującego się w ubezpieczonym pojeździe.

Pęknięta szyba już Cię nie martwi.

Zorganizujemy i pokryjemy koszt wymiany lub naprawy uszkodzonej szyby w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Możesz dokupić ubezpieczenie AutoSzyby do OC lub AC.

Rekomendowane Rekomendowane

OC – podstawa Twojego bezpieczeństwa.

Finansowe konsekwencje wypadku spowodowanego Twoim autem mogą być ogromne. Zabezpiecz siebie i swoich najbliższych przed koniecznością naprawienia szkód z własnej kieszeni.

Rekomendowane

Zielona Karta

Ochrona dla wyjeżdzających do krajów, w których niezbędna jest Zielona Karta. Do odbioru w naszych oddziałach, jeśli posiadasz OC w InterRisk.

Rekomendowane

Intercasco. Bezpośrednia likwidacja szkód

Brałeś udział w stłuczce lub wypadku? Nie musisz się martwić zgłoszeniem szkody innemu ubezpieczycielowi. Skorzystaj z bezpośredniej likwidacji szkody. InterCasco gwarantuje maksymalną ochronę na 1 milion euro, a odszkodowanie otrzymasz w 15 dni.

Rekomendowane Rekomendowane

NNW. Gwarancja komfortu w kryzysowych sytuacjach

Nawet 100 000 zł dla kierującego lub pasażerów pojazdu w następstwie nieszczęśliwego wypadku w przypadku częściowej utraty zdrowia lub śmierci oraz pokrycie różnorodnych kosztów poniesionych na leczenie i przysposobienie do nowych warunków życia.

Utrata pracy. Bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Wraz z polisą OC lub AC kup ubezpieczenie utraty pracy i ciesz się bezpieczeństwem i swobodą w każdej sytuacji. Jeśli stracisz pracę, otrzymasz co miesiąc kwotę, która pozwoli Ci na zabezpieczenie potrzeb Twoich i Twojej rodziny oraz na spokojne poszukiwanie nowej pracy.

Pobierz OWU
Rekomendowane

MedCasco. Warto pomyśleć o sobie

Miałeś wypadek i potrzebujesz pomocy medycznej? Skorzystaj z usług prywatnej opieki medycznej. Najlepsi lekarze i profesjonalne kliniki medyczne zapewnią Ci komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Pobierz OWU